3.7 V 9000 mAH SD 9549112 Polimerowa litowo-jonowa/Li-ion bateria do banku zasilania, tablety, GPS, DVD, mp4, mp3, zabawki

p58618

Nowy produkt

zł77.50 zł68.97

Tagi: Tanie: 3.7 V 9000 mAH SD 9549112 Polimerowa litowo jonowa/Li ion bateria do banku zasilania, tablety, GPS, DVD, mp4, mp3, zabawki, wysokiej jakości 3.7 V 9000 mAH SD 9549112 Polimerowa litowo-jonowa/Li-ion bateria do banku zasilania, tablety, GPS, DVD, mp4, mp3, zabawki, dostawcy Digital Batteries z Chin.


witam, jesteśmy wszystkie baterie mają rozmiar niestandardowy,
jeśli potrzebujesz, aby dostosować rozmiar baterii,
skontaktuj się z nami, możemy dostosować do własnych wymagań. thank ciebie
specyfikacja :
No.
opis
specyfikacja
uwaga
1
Model baterii
9549112
dostosowane
2
minimalna Pojemność
9000 mAH
0.2C
3
Pojemność znamionowa
9000 mAH
0.2C
4
nominalne Napięcie
3.7 v
5
Nadmiernego ładowania potect napięcia
4.281.0.v
6
nad absolutorium ochrony napięcia
4.281.0.v
7
Temperatura przechowywania
-535c
jeden rok
8
Max prąd rozładowania kontynuować
1.0C
9
Max prąd ładowania
1.0C
bateria jest wyposażony w płyty ochronnej, która posiada funkcje zapobiegania ponad ładowania, ponad rozładowania, na prąd, zabezpieczenie przed zwarciem, itp ..
ten produkt jest przede wszystkim zastosowanie do awaryjnego mobilna zasilania, MP3, mobilne głośniki, mikrofon, Navigator (GPS), telefon komórkowy, zabawek i innych urządzeń elektronicznych.
parametry rady ochrony
prąd pracy: 1.5A
ochrona ograniczenie prądu: 2 ~ 3A
ponad opłatą limit: 4.2 +/-0.05 V
nad absolutorium limit ciśnienia: 2.9 +/-0.10 V
* rzeczywista pojemność z płytą ochronną jest nieco mniejsza niż nominalnej pojemność elektryczna rdzenia ze względu na nad absolutorium z płytą ochronną.
przechowywać w składzie
w celu zapewnienia poziomu baterii, aby utrzymać pojemność, proponowany baterii i akumulator -20 ~ 35 C przechowywania, niska wilgotność, nie żrący gaz warunkach przechowywania baterii, aby uniknąć wysokiej temperatury lub wysokiej wilgotności, w przeciwnym razie będzie to prowadzić do wycieku baterii, rdzy, i niskiej zdolności. długotrwałego przechowywania będzie prawdopodobnie prowadzić do redukcji pojemność baterii i akumulator, i potrzebę 1-3 opłata / rozładowania cyklu w celu osiągnięcia maksymalnej pojemności rozładowania. bateria powinna być naładowany i rozładowywana raz na trzy miesiące.
ostrzeżenie: rewers opłata nie jest dozwolone, akumulator powinien być podłączony zgodnie z polaryzacją dokładnie, i nie może być odwrócone. zwarcie nie jest dozwolone, w przeciwnym razie może to spowodować trwałe uszkodzenie. bateria nie może być stosowany w warunkach limitu, takich jak: ograniczenie temperatury, głębokie cyklu, ekstremalne ponad ładowania i nad absolutorium. przechowywać baterii w chłodnym, suchym miejscu. jeśli duża liczba baterie są przechowywane lub wysłane, baterii musi być umieszczone w miejscu w pierwszej kolejności. nie bezpośrednio do akumulatora lutowniczej. jeśli akumulator pojawia się hałasu, wysoka temperatura, wycieków i innych nietypowych sytuacji, należy natychmiast zaprzestać używania. nie umieścić do ognia lub próbować demontować baterii. baterii może spalić lub produkować szkodliwych substancji. to nie jest dozwolone w użyciu stare baterie lub użyć połowa baterii z nowej baterii, w przeciwnym razie będzie miał rozładowania. kurtka zewnętrzna obudowa i zewnętrzna rury dla wyjęciem baterii. akumulator nie jest dozwolone, aby znaleźć się w wodzie.
sprawy wymagające uwagi bateria powinna być w pełni naładowany przed użyciem. metoda ładowania według dane techniczne naszych. opłata za pomocą odpowiedniej ładowarki. bateria powinna unikać stosowania zamknięte, powinien dostarczyć odpowiednie urządzenie wentylacyjne, w przeciwnym razie bateria może produkować wodoru, w przypadku zapłonu punkt spowoduje wybuch. Don 't staram się być baterii separacji, albo ponieść wytłaczania i kolizji, może spowodować, że baterii gorączka, spalanie od alkaliczne elektrolitu może spowodować uszkodzenie skóry i oczy może również jeść ubrania. bateria powinna być przechowywane z dala od dzieci, w przypadku połknięcia, natychmiast skontaktować się z lekarzem, aby radzić sobie z. gdy bateria jest nie jest w użyciu, to powinny być usunięte z urządzenia. gdy pierwsze użycie nową baterię lub długotrwałego przechowywania użytku, przed muszą być wypełnione energii elektrycznej. gdy bateria jest gorąco, nie dotykaj go aż ostygnie. gdy bateria jest używany, okaże się, że energii powinny być wyłączony, gdy energia jest zmniejszona, tak, aby uniknąć nad absolutorium.

 • Akumulator: Tak
 • Pakiet: Tak
 • Wykorzystanie: Mp3/mp4
 • Numer modelu: 9549112
 • Typ: Standardowa bateria
 • Nazwa marki: Liter energy battery
 • Battery Capacity: 9000mAH
 • Size: Prismatic
 • Type: Li-polymer
 • is_customized: Yes
 • Nominal Capacity: 9000mah
 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Pokrewne produkty

Trend.