Uniwersalny 100X ACH Achromatyczne Soczewki Obiektywu 160/0. 17 f Biologicznej Mikroskopu

p2215

Nowy produkt

zł115.47 zł102.77

Tagi: Tanie: Uniwersalny 100X ACH Achromatyczne Soczewki Obiektywu 160/0. 17 f Biologicznej Mikroskopu, wysokiej jakości Uniwersalny 100X ACH Achromatyczne Soczewki Obiektywu 160/0. 17 f Biologicznej Mikroskopu, dostawcy Microscopes z Chin.

cechy 100X ACH Soczewki Obiektywu 160/0. 17 f Biologicznej Mikroskopu
specyfikacja
powiększenie: 100X
nici około: 20.3*0.705mm
opakowanie: Tylko jeden kawałek 100X Soczewki Obiektywu zdjęcia
wysyłka
tylko wysyłamy twój potwierdzający adres w Ponturi365.com (z wyjątkiem APO/FPO), więc upewnij się, że adres jest poprawny przed zakupem. temy większości zleceń zostanie wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzenie otrzymaniu płatności i można otrzymać je w ciągu 7-21 biznes dni. dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, może to potrwać do 21 dni lub więcej. nie ponosimy odpowiedzialności za opłaty przywozowe lub opłaty. uszkodzone w dniu Przyjazdu: po zalogowaniu się paczkę, należy je dokładnie sprawdzić. lepiej wziąć wideo lub zdjęcia po otwarciu go. jeśli nie ma żadnych uszkodzeń lub brakuje na działce, natychmiast skontaktować się z Urzędem Pocztowym lub ekspresowych, proszę wysłać wideo lub zdjęcia do naszego serwisu personelu w tym samym czasie.
statek-do Miejsc
wysyłka Czas Tranzytu
Federacja rosyjska
10 do 20 dni roboczych
stany Zjednoczone
5 do 15 dni roboczych
Wielka Brytania
5 do 10 dni roboczych
francja/Hiszpania/Niemcy
5 do 12 dni roboczych
Australia/Kanada
5 do 10 dni roboczych
innych Krajów Europy
więcej Niż 20 dni roboczych
szacowany czas dostawy powyżej jest EMS.
uszkodzone w dniu Przyjazdu: po zalogowaniu się paczkę, należy je dokładnie sprawdzić. lepiej wziąć wideo lub zdjęcia po otwarciu go. jeśli nie ma żadnych uszkodzeń lub brakuje na działce, natychmiast skontaktować się z Urzędem Pocztowym lub ekspresowych, proszę wysłać wideo lub zdjęcia do naszego serwisu personelu w tym samym czasie. : informacje zwrotne
jeśli przedmiot bardzo dobre jak można oczekiwać proszę dać mi pięć gwiazdek pozytywne opinie, będę docenić swoją opinię. pozytywne opinie zachęci mnie, aby zapewnić usługi lepiej.
proszę napisz do nas przed wyjazdem wszelkie negatywne informacje zwrotne lub otwierania wszelkich sporów na Ponturi365.com. a my pomożemy ci rozwiązać problem. Proszę dać nam szansę, aby rozwiązać wszelkie problem. We nie rozumie, że niezadowolenie możesz mieć, jeśli zamówienie nie udać, ale postaramy się jak najlepiej, aby dać ci zaspokojenie wyniki. dbamy o naszych stałych klientów, a my zawsze stara się pomóc. nadzieję, że ustanowienie długo biznes z tobą skontaktuj się z Nami
jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt przez tardermanager lub Wiadomość będę odpowiadać wiadomość szybko. I' zapewnić usługi online o godzinie 9:00 AM-23: 00.
oferujemy JEDEN Rok Gwarancji na wszystkie nasze przedmioty (nie w tym szkody wykonane przez użytkownika). Please zachęcamy do skontaktuj się z nami postaramy mojej mocy, aby pomóc. :) :)

  • Stosunek powiększenie: 500X i Pod
  • Teoria: Mikroskop biologiczny
  • Materiał: Metal
  • Numer modelu: 100X objective lens
  • Nazwa marki: SRATE
  • Drawtube: As your microscope
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.138kg (0.30lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 6cm (3.94in x 3.94in x 2.36in)

Pokrewne produkty

Trend.