Nowy Butterfly Kwiat Oznacz Projektant Portfel Odwróć Stań Okładka Etui Do Samsung Galaxy Premier J5 G570 G570F SM-G570F

p17658

Nowy produkt

zł11.18 zł7.27

Tagi: Tanie: Nowy Butterfly Kwiat Oznacz Projektant Portfel Odwróć Stań Okładka Etui Do Samsung Galaxy Premier J5 G570 G570F SM G570F, wysokiej jakości Nowy Butterfly Kwiat Oznacz Projektant Portfel Odwróć Stań Okładka Etui Do Samsung Galaxy Premier J5 G570 G570F SM-G570F, dostawcy Flip Cases z Chin.


opis
pokrywa ta jest do Samsung Galaxy Premier J5 G570 G570F SM-G570F , 100% nowy z wysokiej jakości.
modny Design, PU skórzanej oprawie .
Ergonmic projekt i dopasowana do określonego modelu. łatwe w montażu, wystarczy przypiąć telefon w powłoki z tworzywa sztucznego dołączone po prawej stronie wewnętrznej stronie obudowy.
Slim fit zapewnia twój telefon nie wygląda lub czuć nieporęczne. umożliwia dostęp do wszystkich przycisków, kontroli i portów.
ta sprawa ma 2 sloty po lewej stronie.
doskonałą ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami i codziennego użytku.
to może być wysłane w ciągu 1-2 dni, proszę wybrać obraz chcesz.
istnieje odpowiednim otworem kamery, bez konieczności zdejmowania telefonu komórkowego, może robić zdjęcia.
Ergonmic projekt i dopasowana do określonego modelu.
odniesienia obrazy, różne modele, aparat dziura jest inny, proszę wybrać odpowiedni ręcznie modele.
zdjęcia pokaż szczegóły:
będziemy wysyłać na adres ESCROW tylko. Please upewnić się, że adres w ESCROW jest dopasowany z twój wysyłka adresem zanim ty płacisz
usługi:
1. We dostarczyć dobrej jakości produktów, jeśli masz problem z jakością o rzeczy, prosimy o kontakt w ciągu 3 dni po otrzymaniu go.
2. Zwrotu lub wymiany, przedmiot musi być zwrócony w nowych warunkach, jak otrzymał ze wszystkimi towarzyszy akcesoria i literatury, w tym oryginalnym opakowaniu. pozycja NIE musi BYĆ USDED w ogóle.
3. Nabywca będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony i opłaty całkowitej transakcji zakupu produktu.
odpowiedź:
dążymy najlepszą obsługę, jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pozycji, proszę dać nam pozytywne opinie,, który pozwoli nam lepszego rozwoju. dzięki za odwiedzenie. cieszą się dobrą zakupy w naszym sklepie.
będziemy wysyłać na adres ESCROW tylko. Please upewnić się, że adres w ESCROW jest dopasowany z twój wysyłka adresem zanim ty płacisz Usługi: 1. We dostarczyć dobrej jakości produktów, jeśli masz problem z jakością o rzeczy, prosimy o kontakt w ciągu 3 dni po otrzymaniu go. 2. Zwrotu lub wymiany, przedmiot musi być zwrócony w nowych warunkach, jak otrzymał ze wszystkimi towarzyszy akcesoria i literatury, w tym oryginalnym opakowaniu. pozycja NIE musi BYĆ USDED w ogóle. 3. Nabywca będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony i opłaty całkowitej transakcji zakupu produktu. odpowiedź: dążymy najlepszą obsługę, jeśli nie jesteś zadowolony z naszej pozycji, proszę dać nam pozytywne opinie,, który pozwoli nam lepszego rozwoju. dzięki za odwiedzenie. cieszą się dobrą zakupy w naszym sklepie.

  • Retail package: Nie
  • Funkcja: Odporna na brud
  • Kompatybilny marka: Samsung
  • Nazwa marki: INSOU
  • Typ: Etui z klapką
  • Projekt: Zwierząt,Zwykły,Metaliczny,Biznes,Śliczne
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.07kg (0.15lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 18cm x 15cm x 5cm (7.09in x 5.91in x 1.97in)

Pokrewne produkty

Trend.