Najwyższej Jakości Parasol Odporny Na Wiatr 3 Składane słoneczne i rainny protector Automatyczny Parasol z czarną powłoką

p4049

Nowy produkt

zł148.30 zł133.47

Tagi: Tanie: Najwyższej Jakości Parasol Odporny Na Wiatr 3 Składane słoneczne i rainny protector Automatyczny Parasol z czarną powłoką, wysokiej jakości Najwyższej Jakości Parasol Odporny Na Wiatr 3 Składane słoneczne i rainny protector Automatyczny Parasol z czarną powłoką, dostawcy Umbrellas z Chin.

najwyższej Jakości Parasol Odporny Na Wiatr 3 Składane słoneczne i rainny protector Automatyczny Parasol z czarną powłoką
1. Switch test wydajności: parasol jest w ręku, po pierwsze, otworzyć parasol, jeden do góry, dla odbiorców, nie spada, tylko jeden off. kij (pręt) zamknięty krąg the żeber parasol powinny być wolne, aby wycofać i Mourinho head lock. przełącznik części nie nie uda. nie spaść. przy użyciu automatycznego spadochron, przycisk, powinien nie działają na własną rękę. samodzielne otwarcie prędkości powinny być szybkie i nie zacięta, jednolite siły. na przyciąganie nie powinny być zbyt ciężkie podczas zamykania.
2. Kontrola parasol powierzchni: Parasol tkaniny z splot diagonalny tkanina parasol tkaniny, i gładka i mocno, deszczu nie wyciek, bez zanieczyszczeń., nie hole. przędzy pominąć, jednolite w kolor i połysk, kwiat kształt. blisko szwy. Nylon parasol powierzchnia powinna mieć wodoodporna żywicy. The ulewa jest nie przecieka. nie oczywiste wady tkania lub przecieki, ani nie są tam być starlight zjawisko przezroczystą linii. gdy parasol jest otwarty, kształt parasola powinny być pełne i piękne, nie obecne " Spodek w kształcie " może " Głębokiej miski ".
3. sprawdzić parasol: The żeber powinien być nie jest łatwe do rdzy, elastyczne, miękkie i czuć umiarkowane, The lag powinny być blisko parasol pręt, Nail połączenia powinny być elastyczne i umiarkowane, nie ciernie w wykończenie.
4. Sprawdź inne elementy: parasol polak powinien być okrągłe i jasne, zadziorów darmowe, nie ostrzał, An nietypowe pęknięcia z spoiny. kończy końce narażone powinny być płaskie i nie wskazał. światło bez przestrzeni. kształt parasol uchwyt powinien być piękne. mocna i nieruchome. bronić ręcznie komfort, ponadto, po otwarciu parasol, wstrząsnąć i nie luźne stawy, uczucie latania.
1. Otwórz parasol:
A. wziąć parasol, otworzyć parasol przycisk, potrząsając parasol powierzchni, otworzyć go równomiernie.
B. uchwyt jest na przycisk parasolem uchwyt (należy uważać, aby nie naciśnij i przytrzymaj przycisk) Push up, aż do górnej części parasol jest zabezpieczone, po otwarciu, wstrząsnąć parasol, aby zobaczyć, czy to jest mocny, czy też nie.
2. Parasol:
A. uchwyt jest na przycisk parasolem uchwyt, naciśnij lekko, parasol zamknięty.
B. po złożeniu, parasol parasol uchwyt do zamknięcia, następnie postępuj zgodnie z instrukcjami zagniecenia jeden po drugim, aby wyprostować parasol liście, zamknąć parasol strony w tym samym kierunku, znaleźć parasol przycisk, z parasol Złapać parasol od centrum, dokręcić pas na przycisk i włączyć go wokół parasol parasol dla jednego tygodnia. umieścić parasol, kiedy skręcić w prawo w dół, można łatwo zamontować obudowę.

 • Typ: Parasole
 • Wzór: Trzy składane parasol
 • Materiał panelu: Kolor powłoki
 • Materiał: 190 t nylon fabric
 • Funkcja: Składane
 • Produkt: Parasol
 • Kontrola: W pełni automatyczny
 • Nazwa marki: TIANQI
 • Rozmiar: 55-61 cm promień
 • Grupa wiekowa: Dorosłych
 • Numer modelu: qq003
 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.41kg (0.90lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 35cm x 5cm x 5cm (13.78in x 1.97in x 1.97in)

Pokrewne produkty

Trend.