Sen Super Flanger Aural Cyfrowy Pedał 3 Niezależne i Różnych Efektów Flanger & 6 Odrębne Przebiegów

p10174

Nowy produkt

zł373.32 zł261.31

Tagi: Tanie: Sen Super Flanger Aural Cyfrowy Pedał 3 Niezależne i Różnych Efektów Flanger & 6 Odrębne Przebiegów, wysokiej jakości Sen Super Flanger Aural Cyfrowy Pedał 3 Niezależne i Różnych Efektów Flanger & 6 Odrębne Przebiegów, dostawcy Guitar Parts & Accessories z Chin.


Sen Super Flanger Aural cyfrowy Pedał 3 Niezależne i Różnych Efektów Flanger & 6 Odrębne Przebiegów
główne Cechy: 3 Niezależne i Różnych Efektów Flanger & 6 Odrębne Przebiegi i 1 Wartość Sprzężenia Zwrotnego. pomóc, aby czuć się i odkrywania własnego nowy tony. 3 Różnych Efektów Flanger (Cyfrowy/Analogowe Flanger/Thru Zero) Mix 1-Cyfrowy ----- Cyfrowe flanger Mix 2-Analogowe Flanger ----- Cyfrowe tech na analogowy flanger Mix 3-Thru Zera ----- mokre dźwięki posiada i zwrotów akcji, suche szczelnie brzmi jak zerowej odległości, podobnie jak taśmy flanger, ale nie to samo ----- modulacji, wymieszać z suchej i mokrej dźwięków z min do max 6 Różnych Przebiegów & #65288; Sine/Tri 1/Tri 2/Saw Up/Saw Dół/Trapez) wolą 6 Różnych Główne Efekty,, które na pewno nie żałuję, aby spróbować Tri 1 ----- Trójkąt Równoboczny Przebieg Przebieg Tri 2 Przebieg ----- Inne Trójkąt Fali trapez Przebiegu ----- Innowacyjne, unikalny Przebieg i Efekt, KTÓRY TRZEBA SPRÓBOWAĆ 1 Wartość Sprzężenia Zwrotnego zarówno negatywne i pozytywne opinie mogą być modulowane, nie, jak normalne te, które po prostu jeden zwrotne Modulate intensywność efektu True bypass projekt solidna i trwała korpus ze stopu aluminium dla smash Heavy duty metal nożny i led on/off stanu 9 V Akumulator lub 9 V DC Adapter (Brak W Zestawie) dane techniczne: Nazwa produktu: Sen 361 Super Flanger Aural Cyfrowy Efekt marka: Sen Aural & #65288; AD & #65289; 3 Gałki stopa ----- Modulate Prędkości ----- Modulate głębokość Głębokości ----- prędk Negatywną Opinię i Pozytywne Opinie daje różne dźwięki ----- Modulate Intensywność Efekt Mix 1, 2, 3 Gałka (3 Różnych Efektów Flanger Gałka) Mix 1, 2, 3 Gałka ----- 3 Różnych Efektów Flanger (Cyfrowy/Analogowe Flanger/Thru Zero) Mix 1-Cyfrowy ----- Cyfrowe flanger Mix 2-Analogowe Flanger ----- Cyfrowe tech na analogowy flanger Mix 3-Thru Zero ----- Mokre dźwięki posiada i zwrotów akcji, suche dźwięki ściśle z zerowej odległości, jak taśmy flanger, ale nie to samo ----- modulacji, wymieszać z suchej i mokrej dźwięków z min do max 1 Przebieg Gałka (w środku) 6 Różnych Przebiegów & #65288; Sine/Tri1/Tri2/Saw Up/Saw Dół/Trapez) wolą 6 Różnych Główne Efekty Tri 1 ----- Trójkąt Równoboczny Przebieg Przebieg Tri 2 Przebieg ----- Inne Trójkąt Fali trapez Przebiegu ----- Innowacyjne, unikalny Przebieg i Efekt, KTÓRY TRZEBA SPRÓBOWAĆ moc 9 V Akumulator lub 9 V DC Adapter ciało i Ramki solidna i Trwała Ze Stopu Aluminium Dla Smash Lista opakowanie: 1 * Aural Sen Super Flanger
wszystkie elementy zostaną wysłane w ciągu 4-5 dni roboczych po twój zapłaty jest jasne.
· USŁUGI PRZELOTOWY CZAS provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
· jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi.
naszym celem jest zadowolenie klienta!
· uwaga: Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta/Działki po prostu należy do na całym świecie po system, który jest znacznie wolniejszy niż specjalne Dostawy.
rzeczy zazwyczaj przyjeżdża w 7-26 dni roboczych na całym świecie. i czas przyjazdu również zależy od kilku czynników i różnych obszarach.
ogólny czas przybycia tabeli znajduje się poniżej dla wnioskowania:
· przed placeing zamówienia, proszę potwierdzić cenę i inne dane z dostawcą.
· upewnij się, że przeczytać cały opis i zgodzić się na transakcję przed zakupem.
· akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności.
· jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni
jeśli masz jakiekolwiek problemy dotyczące przedmiotu, prosimy o kontakt z nami, postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem
spowodowane do ciebie, proszę nie zostawiaj neutralnej lub negatywnej informacje zwrotne dla nas, zanim skontaktuj się z nami, aby znaleźć
rozdzielczość, także proszę nie zostawiaj nas spór przed nami skontaktować. wierzę, że możemy rozwiązać każdy problem
spowodowane do ciebie.
· naszym celem jest, aby zapewnić Najwyższy Poziom Obsługi klienta, a nasz dział obsługi klienta specjaliści są zawsze stoi przez rozwiązać wszelkie państwa problem.

  • Typ: Efekty
  • Nazwa marki: moskyaudio
  • Numer modelu: Super Flanger
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.4kg (0.88lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Pokrewne produkty

Trend.